Feedback Server Özellikler

Anketix

Feedback Server ile hedefinizi yüksek tutun.

Güvenlik Özellikleri

Aynı anketin defaatle doldurulmasını önlemek ve "kuru gürültü"yü kesmek tutarlı bir data analizi yapabilmek için hayati ehemmiyete haizdir.

Feedback Server çesitli güvenlik katmanlarıyla anketlerin güvenliğini sağlar. Anketi dolduran kişi herhangi bir güvenlik kriterini sağlayamazsa, anketi doldurmasına izin verilmeyecektir.

Feedback Server, basit IP, cookie, sifre, CAPTCHA'dan, belirli sayıda cevaplama sayısından sonra anket doldurulmasına izin vermeyen kota verilmesine kadar gelişmiş güvenlik sistemleri sunmaktadır. Bunun haricindeki güvenlik sistemlerinin de SDK'sının kullanımıyla kolaylıkla monte edilmesine izin verir.

Feedback Server bünyesinde sunulan bir başka hizmet de; komple jeton yönetim sistemidir ki ister otomatik olarak ister jeton listesinin ithali ile özel jetonlar üretmenize imkan tanır. Jetonların her biri online ve hatta offline olarak kullanıma imkan tanır şekilde cevaplayan kişilere ankete geçerli giriş izni verir.

Anketi kimin cevaplayıp, cevaplamadığını takip edebilmek üzere her bir jetona isim, e-mail adresi gibi kişisel bilgiler tanımlanabilir.

Bir ankete giriş izni sadece Feedback Server kullanicilarina, Active Directory kullanıcılarına veya tanımlı ASP.NET kullanıcılarına verilebilir.