Feedback Server Özellikler

Anketix

Feedback Server ile hedefinizi yüksek tutun.

Kolay Kullanım

Feedback Server Tasarımcısı, basit sürükle ve bırak komutlarıyla görsel bir WYSIWYG ortamında anket oluşturmayı mümkün kılan en yeni Web 2.0 AJAX teknolojisini kullanmaktadır.

Her bir anket formunun tek seçenekli, çoklu seçenekli, matrixli, ölçekli, sabit toplamlı ve sıralamalı soru seçenekleriyle sınırsız sayıda sayfalar üzerinde oluşturulmasına imkân tanıyan geniş sihirbaz seçenekleri bulunmaktadır.

Sık kullanılan soruların tek bir yerde saklanmasına imkân sağlayan soru bankası da mevcuttur.

Feedback Server tarafından sağlanan cevap çeşitlerine dayanan soru tipleriyle karmaşık formlar oluşturulabilir. (Örnegin; metin kutuları, takvimler, dosya güncellemeleri, liste kolleksiyonları)

Feedback server bir taraftan geniş cevap seçenekleri sunarken, diğer yandan Feedback Server'ın kullanıcı arayüzleri ve SDK'sı kullanılarak yeni cevap tiplerinin oluşturulması mümkündür.

Test oluşturma ve anketlerin değerlendirilmesi Feedback Server'ın, her bir cevap için bir puan belirleme ve ulaşılan skora göre aksiyon alma imkanı sunan, skorlama özelliği ile yapılabilir.

Beynelmilel bir kitleye hitap eden anketlerin, her bir dil için farklı bir form oluşturma zorunluluğu olmaksızın, istenilen dile çevrilmesi mümkündür.

Çoklu dil özelliği bütün uluslararası dil encoding standartlarını desteklemektedir.

Anket içeriği harici tercümanlara W3C XLIFF formu ile gönderilip, daha sonra tercümanlara giriş izni vermeksizin ithal edilmesi mümkündür.

Offline olarak ihtiyaç duyulması durumunda, anketlerin Word formatında yazdırılması mümkündür.

Eğer hem online hem offline anket uygulaması yapılmışsa, gerekli datanın Feedback Server içinde toplanması durumunda, toplama ilişkin tek bir değerlendirme sonucu almak mümkündür.