Feedback Server Özellikler

Anketix

Feedback Server ile hedefinizi yüksek tutun.

Online Raporlama

Bilgi toplanıp, kaydedildikten sonra Feedback Server'ın raporlama araçlarıyla analiz yapma zamanı gelmiştir.

Feedback Server ihtiyaç duyulan her sayıda yeni raporu oluşturmaya imkân sağlayan özellikler sunmaktadır. Her bir rapor ihtiyaç duyulan sayfalar arasında "rapor unsurları"nı kullanarak oluşturulabilir. Her bir rapor standart Word dokümanı olarak kaydedilebilir ki bu değiştirme veya yazdırma amaçlı olarak kullanılabilir.

Feedback Server grafik şemalar, pasta şemaları veya sütun grafikler gibi çeşitli raporlama unsuruyla birlikte serbest metin yazma amaçlı bir arayüzde (cevaplayan kişilerin serbest metinleri, tekil bir kişinin IP detayları, cevaplama tarihlerini göstermek amaçlı) sunmaktadır.

Rapor yöneticisi cevaplayan kişilerin cevaplarını da modifiye etme hakkına sahiptir.

Sıralama yapma veya toplam alma gibi gelişmiş raporlama özellikleri de mevcuttur.

Radar grafikler sorularla ilgili genel bir görünüm verme amaçlı kullanılabilir.

Yeni rapor unsurları, SDK vasıtasıyla Feedback Server raporlama motoruyla entegre edilebilir.

Her bir rapor için tarih, dil veya soru filtreleriyle elde edilen bilgiyle ilgili daha detaylı izlenimler elde edilebilir.

Verilen cevaplara göre istenen sayıda şartlı kurallar konularak soru filtreleri oluşturulabilir.

Cevaplayan kişilerin cevaplama durumunu gösterir bir liste olusturulabilir (cevaplandı, cevaplanıyor gibi). Serbest metin cevaplı anketlerde, belirli bir metin aramak da mümkündür.

Elde edilen bütün datalar, Excel, Access gibi başka programlara herhangi bir çevrim işlemi yapılmaksızın aktarılabilir. Feedback Server aynı zamanda mevcut bir datanın ithal edilmesine ve aynı zamanda bu datanın dayanak noktası olarak kullanılmasına imkan tanır. Ve yine kağıt üzerindeki dataların Feedback Server'e aktarılması da mümkündür.