Feedback Server Özellikler

Anketix

Feedback Server ile hedefinizi yüksek tutun.

Tasarım Esnekliği

Yayınlanan her bir anket kullanıcılara HTML web sayfası olarak gösterilir.

Form tasarımcısının belirlediği kurallara göre girilen datanın tutarlı olduğu teyid edilir.

Feedback Server; gerekli alanlar, emailler, tarihler gibi standard kontrol unsurları ihtiva etmesinin yanı sıra genel ifadeler eklemek, javascript kodları tanımlamak gibi özel doğrulatma kurallarının tanımlanmasını da mümkün kılar.

Bilgilerinizin sağlam şekilde girildiğinden emin olmak için gerek kullanıcı, gerek sunucu tarafında kontroller yapılmaktadır.

Cevaplayıcı akışının belirlenmesi için anket dahilinde gelişmiş bir takım şartlı kurallar konulabilir.

Her bir kural; anketi dolduran kişinin verdiği daha önceki cevaplar, harici parametreler gibi alt şartlardan teşkil edilebilir.

Akış; kullanıcıyı belirlenen bir sayfaya yönlendirmek veya seçili soru ve cevapların gizlenmesi gibi yöntemlerle kontrol edilebilir.

Cevaplayan kişiye tek olduğu hissini vermek için, anketlerin soru ve cevapları, anketi cevaplayan kişinin vermiş olduğu cevaplardan piping özelliğiyle dinamik olarak oluşturulabilir.

Cevaplayan kişinin anketi bitirmesinden sonra Feedback Server'ın ayarlanabilir "teşekkür" mesajı gösterilebilir veya cevaplayan kişiyi başka bir siteye yönlendirebilir.

Cevaplar nihai gönderimden önce gözden geçirilebilir ve anketin sonunda cevaplayan kişi tarafından Word formatında indirilmesi mümkündür.

Anketlerin görünümünde kurumsal tasarım son derece önemli olduğundan, görünümler mevcut stil şablonlarıyla tamamen özelleştirilebilir ve dahası Real Time stil editörüyle yeni şablonlar oluşturulması mümkündür. Her bir stil standart HTML başlık ve altlıkları, merkezlemeleri ve anketlerin yeniden boyutlandırılmasını destekler.