Feedback Server Özellikler

Anketix

Feedback Server ile hedefinizi yüksek tutun.

Veritabanı ve Panel

Feedback Server bünyesinde anketler arasında geçerli olacak bir tüzel kişilikle ilgili bilgi örgüsünü barındırabilecek bir panel sistemini ihtiva eder. Bu bilgiden anketi dolduranların cevaplarıyla belirlenen tüzel kişilikle ilgili çapraz analizler yapılmada faydalanılır.

Bu tüzel kişilik bir müşteri olabileceği gibi, bir çalışan, öğrenci olabilir, bu saydıklarımız sadece Feedback Server yöneticisinin kurumunun ihtiyaçlarını karşılayabilmek için düzenleyebileceği bilgi ayarlarında ki kişilik çeşitliliğini ifade eder.

Artık anketi dolduran kişilerden kurumunuzda mevcut olan bilgileri tekrar sormanıza, anketi dolduranların cevaplarıyla beraber var olan bilgileri kullanmanızı mümkün kılan panel sistemi sayesinde gerek yoktur. Panel kişilik yapısı herhangi bir anketteki herhangi bir soruya entegre edilip, anketi dolduran kişilerin ulaşabileceği hale getirilebilir.

Bu yaklaşımın avantajı anketi dolduranların direk olarak kendilerine ait bilgileri görebilmeleri ve güncelleyebilmeleridir ki bu da muazzam sekilde zamandan tasarrufa imkan tanımaktadır. Artık mevcut müşterilerin telefon veya adres bilgilerini güncellemek için uzun telefon görüşmelerine gerek yok.

Her müşteri kendisine ait bilgileri basit bir anket formu ile güncelleyebilecek ve buradaki güncel bilgilerde direk olarak sistemdeki orijinal bilgi deposuna aktarılacaktır.

Panellere manuel olarak bilgi girilmesi mümkün olduğu gibi, mevcut panel konektörleriyle Microsoft SQL Server 2000/2005, Microsoft Dynamics CRM, Sales Forces CRM gibi sistemlere bağlanarak bilgi aktarılması da mümkündür.

Feedback Server'ın SDK'sı sayesinde herhangi bir bilgi işlem yönetim sisteminden bilgi almak için yeni panel konektörleri oluşturmak çok kolaydır.